PříjemHledatRegistracePřihlášení
TeamSpeak


193.192.58.178:9996
Play With Six
Bannery

http://www.armaseries.cz

International fansite covering the Arma series - Armaholic.comShare
 

 Takistan - COOP Kampaň - 2 - Černá vrána

Goto down 
AutorZpráva
GriffenHodnost : Desátník
Počet příspěvků : 11

505.skss
Schopný radista

Takistan - COOP Kampaň - 2 - Černá vrána Empty
PříspěvekPředmět: Takistan - COOP Kampaň - 2 - Černá vrána   Takistan - COOP Kampaň - 2 - Černá vrána Icon_minitimeTue Apr 15, 2014 9:51 am

2 - Černá vrána

Takistan - COOP Kampaň - 2 - Černá vrána 2rpww9v

Situace
Po předchozí úspěšné operaci jsme si vybudovali základnu na západě, kousek od jediné přístupové cesty do této oblasti. Základní vybavení a technika je již v táboře, avšak většinou jen v omezeném množství, proto ničím neplýtvejte a využívejte jen to, co je nezbytně potřebné. Nepřátelské jednotky se zatím nepokusily o nějaký útok na základnu, avšak neustále ohrožují obyvatele a naše chlapy mimo základnu. I přes naší veškerou snahu pomoci zdejší populaci nás většina nevítá a není příliš ochotná. Proto se snažte udržovat pozitivní vztah se zdejšími obyvateli a pokud ve všem, pokud to půjde, jim vyhovět. Avšak buďte opatrní, část obyvatel sympatizuje s talibanem a nemalá část z nich jim pomáhá z donucení pod výhružkami talibanu. Toho jste si již mohli všimnout při předchozí operaci ve vesnici Mulladoost. Nyní tam operuje družstvo X-ray, které zajistí několik zajatců sympatizujících s talibanem.

Mise
Zjistili jsme, že se ve městě Nagara nachází jeden z výše postavených vůdců celé organizace, který organizuje akce a velí velké části jednotek na západě Takistanu, Melese Zenawiho. Náš informátor Karel vytipoval 5 míst, respektive budov, kde by se mohl nacházet. Nemáme žádné fotografie Melese Zenawiho, avšak víme, že je černé pleti - Somálec, neustále používá AK74 a často se obléká do triček s výraznou barvou a kraťasy nebo nosí vojenské uniformy. Vaším úkolem je Melese Zenawiho zajmout a dopravit zpět na základnu k výslechu.

Provedení
Akce začne před stmíváním, jelikož máme zaručené informace, že se náš cíl během noci přesune více do vnitrozemí. Pro dopravu můžete využít vše, co je na základně. Zároveň máte k dispozici dron. Vybavte se, nasedněte a vydejte se po cestě přes vesnice Mulladoost a Gospandi. Tuto oblast máme pod kontrolou, takže neočekávejte odpor nepřítele, nebo nějaké přepady. Dejte si pozor a opatrně projeďte vesnicí Mulladoost, operuje zde naše jednotka a byl zde ohlášen zvýšený pohyb civilistů. Na první křižovatce za vesnicí Gorespandi zabočíte vlevo. Pozor! Od této křižovatky můžete potkat nepřátelské jednotky! Ještě jednou, jak již bylo řečeno, pokud to bude možné, pomáhejte místnímu obyvatelstvu, jak jen to bude možné, ale vše dělejte s maximální obezřetností. Je nezbytně nutné provést útok na všechny vytipované oblasti najednou, jinak nám náš cíl s velkou pravděpodobností unikne. Dron můžete využít pro zredukování vytipovaných míst, případně pro přesné lokalizování našeho cíle. Nezapomeňte na noční vidění a minohledačky, celá země je stále zaminovaná po Sovětské válce. Hodně štěstí!
Návrat nahoru Goto down
 
Takistan - COOP Kampaň - 2 - Černá vrána
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ArmA 3 - COOP MILSIM :: COOP :: Mise-
Přejdi na: