PříjemHledatRegistracePřihlášení
TeamSpeak


193.192.58.178:9996
Play With Six
Bannery

http://www.armaseries.cz

International fansite covering the Arma series - Armaholic.comShare
 

 Takistan - COOP Kampaň - 5 - Operace ropný vrt

Goto down 
AutorZpráva
GriffenHodnost : Desátník
Počet příspěvků : 11

505.skss
Schopný radista

Takistan - COOP Kampaň - 5 - Operace ropný vrt Empty
PříspěvekPředmět: Takistan - COOP Kampaň - 5 - Operace ropný vrt   Takistan - COOP Kampaň - 5 - Operace ropný vrt Icon_minitimeFri May 16, 2014 8:15 am

5 - Operace ropný vrt

Takistan - COOP Kampaň - 5 - Operace ropný vrt 11bq3ib

Situace
Během záchranné akce se našim jednotkám podařilo zajistit důležité dokumenty a vyfotografovat mrtvého velitele CSAT. S celou jednotkou jsme opět ztratili kontakt, avšak všechny dokumenty a fotografie stihli včas odeslat na velitelství. Z pořízených fotografií jsme zjistili a identifikovali, že jde o kapitána Mahmúda Ahmadína, který velí rotě speciálních jednotek o velikosti 200 mužů. Od vysláchaného Melese Zenawiho, kterého jste nedávno zadrželi a z ukradených dokumentů jsme zjistili, že íránská armáda uzavřela smlouvu s talibanem, že jim dodá zbraně, munici a obrněná vozidla, pokud jim taliban zajistí a přenechá ropná pole s rafinerií na severovýchodu země.

Mise
Vaším úkolem je neutralizovat jednotky CSAT, které se nachází v oblasti ropných čerpadel a zabrat malou ropnou rafinerii. Po splnění se vraťte na severní letiště, které je v rukou spojenců.

Provedení
Začínáte na základně na západu země. Pro přesun můžete využít vše, co je k dispozici na základně. Pokud zvolíte leteckou dopravu, ujistěte se, že přistanete v bezpečné vzdálenosti od cílové oblasti. Nacházejí se tam 2 statické AA. K dispozici máte také minomet.  Vyčistěte oblast ropných čerpadel a samotné rafinerie a poté se vraťte na severní letiště - základnu spojenců AAF. Dejte si pozor! Máme hlášení, že SZ, Z a JZ od ropných čerpadel je zaminovaný. S minometem máte povolení střílet do oblasti ropných čerpadel, jelikož se v oblasti nachází velký počet speciální jednotek CSAT - podle posledních satelitních snímků se jedná o 60-75 jednotek. Pokud to bude možné, pokuste se minimalizovat škody na technice v oblasti čerpadel. Do oblasti samotné rafinérie nemáte povolení střílet jakýmikoliv výbušnými zbraněmi.
Návrat nahoru Goto down
 
Takistan - COOP Kampaň - 5 - Operace ropný vrt
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ArmA 3 - COOP MILSIM :: COOP :: Mise-
Přejdi na: