PříjemHledatRegistracePřihlášení
TeamSpeak


193.192.58.178:9996
Play With Six
Bannery

http://www.armaseries.cz

International fansite covering the Arma series - Armaholic.comShare
 

 Takistan - COOP Kampaň - 6 - Poslední šance

Goto down 
AutorZpráva
GriffenHodnost : Desátník
Počet příspěvků : 11

505.skss
Schopný radista

Takistan - COOP Kampaň - 6 - Poslední šance Empty
PříspěvekPředmět: Takistan - COOP Kampaň - 6 - Poslední šance   Takistan - COOP Kampaň - 6 - Poslední šance Icon_minitimeSun Jun 08, 2014 3:45 pm

6 - Poslední šance

Takistan - COOP Kampaň - 6 - Poslední šance 2yvky2g

Situace
Posledni akce se mimořádně vyvedla, ikdyž za cenu několika ztrát, a to především des. Griffena. Nepříteli jsme uštědřili velkou ránu a mysleli si, že jsme talibance a CSAT odřízli a přerušili jim jakékoliv interakce mezi sebou. Začali jsme přesouvat základnu více na východ, přesněji na severní spojenecké letiště. Během přesunu vybavení jsme lokalizovali zvýšenou aktivitu v nejseverozápadnějším městě. Poblíž se nachází menší oblast ropných čerpadel. Vypadá to, že jednotky talibanu a CSAT si dali zřejmě ještě jednu šanci. Podle dostupných informací se v tomto městě sejde jeden z nejvýše postavneých vůdců talibanu s velitelem jednotek CSAT a pokusí se podepsat dohodu o převzetí ropných čerpadel za zbraně od íránských jednotek pro taliban.

Mise
Vašim úkolem je ve městě vyznačeném na mapě zlikvidovat co nejvíce cílů, především vysoce postavených velitelů, zajistit dokumenty a poté se vrátit zpět na severní letiště.

Provedení
Začínáte na základně AČR, tedy na té, co z ní zbylo. Tým odstřelovačů a speciálů se co nejrychleji vybaví, osedlá čtyřkolky a vydá se na sever od základny, přes hory, až na pozici 008 104. Místo je okupované nepřítelem, je důležité oblast tiše vyčistit. Odstřelovači si najdou vhodnou pozici a budou sledovat dění ve městě. Mezi tím se zbytek členů vybaví a vyrazí na místo z jihu, přes město Nagara. Jakmile bude vše připraveno, zahájíte útok. Jakmile vše splníte, vrátíte se na základnu na letišti.
Návrat nahoru Goto down
 
Takistan - COOP Kampaň - 6 - Poslední šance
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ArmA 3 - COOP MILSIM :: COOP :: Mise-
Přejdi na: