PříjemHledatRegistracePřihlášení
TeamSpeak


193.192.58.178:9996
Play With Six
Bannery

http://www.armaseries.cz

International fansite covering the Arma series - Armaholic.com



Share
 

 Stratis - TvT mise - Operace ,,Racek"

Goto down 
AutorZpráva
Francis

Francis

Hodnost : Vojín
Počet příspěvků : 6

505.skss

Stratis - TvT mise - Operace ,,Racek" Empty
PříspěvekPředmět: Stratis - TvT mise - Operace ,,Racek"   Stratis - TvT mise - Operace ,,Racek" Icon_minitimeThu Jul 10, 2014 4:25 pm

Operace ,,Racek"
Stratis - TvT mise - Operace ,,Racek" 11abs4n

AČR

MISE
Sily AAF obsadili osadu Girna na pobreží Stratisu. Začali si tam budovať predsunutú základňu. Momentálne stráži oblasť len malá skupina jednotiek. UAV sken nám odhalil pár významných objektov- statické AA ZU-23 a muničný sklad. Úlohou AČR je tieto objekty zničiť.

SITUACE
0700 PM: Girna je malá osada s pobrežím na západe.  Obklopujú ju kopce, z ktorých je veľmi dobrý výhľad na more a otvorené priestranstvá, takže smery presunu a útoku budú kľúčové.

PROVEDENÍ
AČR má k dispozícii všetky druhy prepravy- po zemi, vo vzduchu, po vode a pod vodou. Snažte sa ich využiť tak, aby ste sa nepozorovane dostali do oblasti. Ideálny bude útok  z dvoch smerov, ktorý donúti brániace sily rozdeliť sa. Využite zalesnené kopce na východe osady pre nepozorovaný presun minimálne jedného z tímov. AAF pravdepodobne oblasť zamínuje, tak pozor kam šliapete.

ÚKOLY
-zničte statické AA ZU-23
-zničte muničný sklad


AAF

MISE
Obsadili sme malú osadu Girna na pobreží Stratisu. Začíname tu pomaly budovať predsunutú základňu sil AAF. Včera skoro ráno náš zved z neďalekého kopca zahliadol UAV, ktoré skenovalo Girnu. Je skoro isté, že sa dnes sily AČR pokúsia o nejakú akciu. Keďže v oblasti máme zatiaľ len 2 dôležité objekty- statické AA ZU-23 a muničný sklad, je jasné, že AČR sa zameria práve na ne.

SITUACE
0700 PM: Girna je malá osada s pobrežím na západe. Obklopujú ju kopce, z ktorých je veľmi dobrý výhľad na more a otvorené priestranstvá, takže rozmiestenie brániacich síl bude kľúčové.

PROVEDENÍ
Základňa AČR sa nachádza na pobreží, preto môžeme očakávať útok aj z mora. Okolité kopce nám poskytujú pomerne dobrý prehľad o oblasti. Využite ich vo svoj prospech. Máte k dispozícii aj nálože a nástražné výbušniny, tak ich použite, ale pozor, aby ste nepoškodili objekty, ktoré máte brániť.

ÚKOLY
-bráňte statické AA ZU-23
-bráňte muničný sklad

POZNÁMKA: Nastavte si hlasitosť hudby v hre na maximum Wink
Návrat nahoru Goto down
 
Stratis - TvT mise - Operace ,,Racek"
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ArmA 3 - COOP MILSIM :: COOP :: Mise-
Přejdi na: