ArmA 3 - COOP MILSIM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
TeamSpeak


193.192.58.178:9996
Play With Six
Bannery

http://www.armaseries.cz

International fansite covering the Arma series - Armaholic.com



 

 PŘIHLÁŠKY ZDE!

Goto down 
+68
Nebukadnesar
Majkl
Tomík
Suchos
Kolombus
Sato
Ramiel
Standa
Marek
WillykCZ
Denny
maxa213
K35iN CZ
MaRFy
csicko
Silwer
Stanley
floutek
PiettroBeretta
LazyMan
FreizyCZE
Lapo
Francis
Heaten
Adam
Admiral
smatage
Canibalis
OneMan
PorekCZ
fugasjunior
Stranger0569
MikeSK
Martin
DerpingWork
Lyc
berty87sk
Griffen
Ondrej
With320
Dominik
Luky1503
Pietro
Reebell
Tejk
H.o.p
AceRimmer
DeadlyDeal
Chali
Z3roX
WOLFik
Groundhog
MightyDread
kloki123
Rambo
Aresak
Dyraxi
moody01
Skip
Blacker101
Steew
athert
Mover
HawkCZ6
armypilot94
eQuist
štofi
Filipsons
72 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Francis

Francis


Hodnost : Vojín
Počet příspěvků : 6

505.skss

PŘIHLÁŠKY ZDE! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: PŘIHLÁŠKY ZDE!   PŘIHLÁŠKY ZDE! - Stránka 2 Icon_minitimeSat Apr 26, 2014 2:19 pm

Jméno: František
Příjmení: Vangor
Přezdívka: Francis
Jazyk: CZ/SK/EN
Mikrofon: ANO
Datum narození: 03.11.1992
Oblíbená funkce: ostrostrelec, podpora(guľometčík), sniper
Proč se chci přidat: Hľadám partiu ľudí, ktorá hrá takticky a týmovo. Na verejných serveroch vládne až príliš veľký chaos.
Co očekávám: Virtuálnu vojenčinu, poriadny teamplay, realistický postup počas boja, zaujímavé misie, dobrú partiu ľudí
Něco málo o mě: Hrávam skoro všetky žánre hier, a či už ide o Battlefield, alebo Armu, najlepšie zážitky mám z hrania v organizovanom týme, ktorý spolu komunikuje a nekašle na teamplay


Odpověď v soukromé zprávě : Ground


PŘIHLÁŠKY ZDE! - Stránka 2 Paijat10


Naposledy upravil Francis dne Tue Jul 08, 2014 10:00 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Lapo




Hodnost : Vojín
Počet příspěvků : 1

505.skss
Schopný radista

PŘIHLÁŠKY ZDE! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: PŘIHLÁŠKY ZDE!   PŘIHLÁŠKY ZDE! - Stránka 2 Icon_minitimeWed Apr 30, 2014 7:46 pm

_____________PŘÍHLÁŠKA________________
Jméno: Ondřej
Příjmení: Lapuník
Přezdívka: Lapo
Jazyk: CZ
Mikrofon: ANO
Datum narození: 21. 01. 1996
Oblíbená funkce: Marksman, Medic, Machineguner
Proč se chci přidat: Jsem fanoušek serie ArmA, a tým AI nedokáže naplnit požadovanou simulaci boje. Proto bych rád operoval v týmu s živými hráči.  Mám zájem se přidat se do stejně smíšeljícího kolektivu. Doufám že budu přínosem.
Co očekávám: Doufám že s vámi se podaří využít potenciál simulátoru ArmA 3 na plno. Doufám v realistické mise, postupy a přístup.
Něco málo o mě: Jsem 18 letý student ekologie, fanoušek military, ArmA serie. 2 roky military airsoftu.
________________________________________


Odpověď v soukromé zprávě : Ground


PŘIHLÁŠKY ZDE! - Stránka 2 Paijat10
Návrat nahoru Goto down
FreizyCZE




Počet příspěvků : 1


PŘIHLÁŠKY ZDE! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: PŘIHLÁŠKY ZDE!   PŘIHLÁŠKY ZDE! - Stránka 2 Icon_minitimeWed Apr 30, 2014 9:50 pm

_____________PŘÍHLÁŠKA________________
Jméno: Jakub
Příjmení: Pružina
Přezdívka:FreizyCZE
Jazyk: CZ
Mikrofon: ANO
Datum narození: 19.6.1992
Oblíbená funkce: Tak to je fakt jedno Smile
Proč se chci přidat: Tak hledam něco kde nebudem jen behat po serveru a strilet koho potkáme :)takze tymova hra pokec dobra parta Smile
Co očekávám: Ferove jednani a dobrou partu chalanu Smile
Něco o mě: tak jsem hrac který hraje co mu kdo hodi pod ruku :)hlavne tymove hry :)proste Huuuuura do boje Smile
________________________________________


Odpověď v soukromé zprávě - Griffen
Návrat nahoru Goto down
LazyMan




Hodnost : Vojín
Počet příspěvků : 1

505.skss
Schopný radista

PŘIHLÁŠKY ZDE! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: PŘIHLÁŠKY ZDE!   PŘIHLÁŠKY ZDE! - Stránka 2 Icon_minitimeThu May 01, 2014 5:09 pm

_____________PŘÍHLÁŠKA________________
Jméno: Tomáš
Příjmení: Ineman
Přezdívka:LazyMan
Jazyk: CZ
Mikrofon: ANO
Datum narození: 8.7.1986
Oblíbená funkce: Pilot vrtulníku(transport)
Proč se chci přidat: Nemám rád styl hraní ala Quake arena CS a podobne,prostě mám rád seriózní válečnou simulaci s nutností použití taktiky.
Co očekávám: Jen to co vím že máte,dospělou týmovou hru kde každý ví co má dělat.
Něco málo o mě: Kdysi jsem začal na Armě2 free,pak prošel Battlefieldama:2142,BF2,Bad company2,nedávno jsem koupil armu 2 komplet,a teď Armu 3.Nemám problém s příjimáním rozkazů,a vždy se snažím plnit úkoly jak nejlépe umím.

Odpověď v soukromé zprávě - Štofi

PŘIHLÁŠKY ZDE! - Stránka 2 Paijat10
Návrat nahoru Goto down
PiettroBeretta

PiettroBeretta


Hodnost : Vojín
Počet příspěvků : 1

505.skss
Schopný radista

PŘIHLÁŠKY ZDE! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: PŘIHLÁŠKY ZDE!   PŘIHLÁŠKY ZDE! - Stránka 2 Icon_minitimeSat May 03, 2014 2:05 pm

_____________PŘÍHLÁŠKA________________
Jméno: Petr
Příjmení: Bernatský
Přezdívka: Piettro
Jazyk: CZ
Mikrofon: ANO
Datum narození: (7.5.1987)*
Oblíbená funkce: Spotter, medic, sapper
Proč se chci přidat: Chci to hrát trochu profi.. (a nemyslím tim, že budu skákat za roh a dávat headky)
Co očekávám: že potkám lidi co si uměj užít profi spolupráci..
Něco málo o mě: Celkem dlouho sem hrál airsoft, ale loni sem se vymlátil na motorce, tak využiju ARMU ted:)


Odpověď v soukromé zprávě - Griffen

PŘIHLÁŠKY ZDE! - Stránka 2 Paijat10
Návrat nahoru Goto down
floutek




Hodnost : Vojín
Počet příspěvků : 1

505.skss
Schopný radista

PŘIHLÁŠKY ZDE! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: PŘIHLÁŠKY ZDE!   PŘIHLÁŠKY ZDE! - Stránka 2 Icon_minitimeSun May 04, 2014 4:34 pm

______PŘÍHLÁŠKA________________
Jméno: *
Příjmení: *
Přezdívka:Floutek
Jazyk: CZ
Mikrofon: ANO
Datum narození: 21.09.1989
Oblíbená funkce: FTL, AR
Proč se chci přidat: Chci hrát organizované COOP mise a pvp
Co očekávám: Alespon jednou týdně organizovanou hru
Něco málo o mě: Rád si hraju na vojáčky a hraju pokr Smile


Odpověď v soukromé zprávě - Ground

PŘIHLÁŠKY ZDE! - Stránka 2 Paijat10
Návrat nahoru Goto down
Stanley




Hodnost : Vojín
Počet příspěvků : 2

505.skss
Schopný radista

PŘIHLÁŠKY ZDE! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: PŘIHLÁŠKY ZDE!   PŘIHLÁŠKY ZDE! - Stránka 2 Icon_minitimeSun May 11, 2014 8:32 am

Jméno: Stanislavv
Příjmení: Veselyy
Přezdívka:Stanley
Jazyk: CZ
Mikrofon: ANO
Datum narození: 4.2.1981
Oblíbená funkce: podle nalady
Proč se chci přidat: Chci patrit do teamu
Co očekávám: ocekavam ze se naucim spoustu noveho a zaziju trosku toho virtualniho adrenalinu
Něco málo o mě: Driv jsem hraval jsem armu2, pak jsem presel na simulator IL-2 Sturmovik - patril jsem do lletky, do nedavna jsem jezdil WoT, ale to je celkem momotoni hra. No a nedavno jsem poridil armu 3 a chci zas zazit adrenalin v akci s artou lidi :-)

Odpověď v soukromé zprávě - Griffen

PŘIHLÁŠKY ZDE! - Stránka 2 Paijat10


Naposledy upravil Stanley dne Sat May 17, 2014 12:21 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Silwer




Hodnost : Vojín
Počet příspěvků : 1

505.skss

PŘIHLÁŠKY ZDE! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: PŘIHLÁŠKY ZDE!   PŘIHLÁŠKY ZDE! - Stránka 2 Icon_minitimeSat May 17, 2014 9:05 am

________PŘÍHLÁŠKA________________
Jméno: Štěpán
Příjmení: Michalka
Přezdívka: Silwer
Jazyk: (CZ/SK) CZE
Mikrofon: (ANO/NE) ANO (je ještě někdo kdo nemá? Very Happy)
Datum narození: (DD.MM.RRRR) 4. 4. 1986
Oblíbená funkce: Assault - medic
Proč se chci přidat: Baví mě taktika a team battle...
Co očekávám: Týmovou hru s možností taktické komunikace
Něco málo o mě: Nice extra... jsem fanda Arma, Battleefield série, hrál jsem WoT (te'd občas Warthunder) a pro klid mé duše ETS 2 :-) naopak, když se chci rozčílit tak si dám Dotu 2 s rusákama :Da samozřejmě mnoho dalších her co za to stojí ;-)

Odpověď v soukromé zprávě - Griffen

PŘIHLÁŠKY ZDE! - Stránka 2 Paijat10
Návrat nahoru Goto down
csicko




Hodnost : Vojín
Počet příspěvků : 1


PŘIHLÁŠKY ZDE! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: PŘIHLÁŠKY ZDE!   PŘIHLÁŠKY ZDE! - Stránka 2 Icon_minitimeSat May 17, 2014 8:08 pm

_____________PŘÍHLÁŠKA________________
Jméno: Patrik
Příjmení: Dědek
Přezdívka: cSI nebo také csicko
Jazyk: CZ
Mikrofon: Ano
Datum narození: 19.02.1992
Oblíbená funkce: Nemám žádnou oblíbenou funkci, jelikož jsem Armu 3 právě koupil. Jsem nováček.
Proč se chci přidat: Už dloho sleduju na YTB podcasty z Army a hrozně se mi líbí jak i ve hře která je simulační se dá z toho udělat až překvapivě realistický simulátor, líbí se mi jak probíhá taktický výcvik a jak všichni krejí toho druhého a to té hře dodává uplně jiný nadhled než normální single player. :)Jsem moc rád že něco takového podporuje i česká komunita.
Co očekávám: Mé očekávání je taktický teamplay, výcviky a naučení se celkového systému "vojaka v akci" s teamem lidí co tu hru nekazí ale pravě naopak zlepšují.Miluju cooperativní hry a vždy jsem chtěl zkusit a zapojit se do ať už celku nebo teamu v Arme.
Něco málo o mě: Takže je mi 22 let, za svůj život jsem propařil mnoho hodin hlavně u Call of Duty 2 bude to celkem cca 5 let takže něco málo nastříleno mám, ale je mi jasné že tohle není CoD, mam za ssebou hodně clanu i těch více známých momentáně působím v clanu GUNRUNNERS, jako manager projektů. Vystudoval jsem učnák elektrikáře, momentálně jsem ve firmě jako Operátor Výroby. Nemám problém chodit na akce a ani s komunikací problém není taktéž jako poslouchat velitele. Proto jsem rozhodl kontaktovat vás protože mám rád když ve hře je teamový duch.

To je asi odemně vše děkuju za odpověď

Odpověď v soukromé zprávě - Griffen

PŘIHLÁŠKY ZDE! - Stránka 2 Paijat10
Návrat nahoru Goto down
MaRFy




Hodnost : Vojín
Počet příspěvků : 1


PŘIHLÁŠKY ZDE! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: PŘIHLÁŠKY ZDE!   PŘIHLÁŠKY ZDE! - Stránka 2 Icon_minitimeTue May 20, 2014 2:09 pm

______PŘÍHLÁŠKA________________
Jméno: Martin
Příjmení: Kuba
Přezdívka:MaRFy
Jazyk: CZ
Mikrofon: ANO
Datum narození: 30.03.1988
Oblíbená funkce: noob
Proč se chci přidat: COOP je to nejlepší co hra může nabídnout a když k tomu přidáte i partu pohodových lidí tak je zaděláno na perfektní zábavu Smile
Co očekávám: Že se ARMU naučím mnohem rychleji s někým než sám a samozřejmě kvalitní poválčení
Něco málo o mě: fitko, motorky, hry, filmy, serose a pivko navíc není čas Very Happy

Odpověď v soukromé zprávě - Griffen

PŘIHLÁŠKY ZDE! - Stránka 2 Paijat10
Návrat nahoru Goto down
K35iN CZ




Hodnost : Vojín
Počet příspěvků : 1


PŘIHLÁŠKY ZDE! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: PŘIHLÁŠKY ZDE!   PŘIHLÁŠKY ZDE! - Stránka 2 Icon_minitimeWed May 21, 2014 9:25 am

Jméno: Jiří
Příjmení: Köszeghy
Přezdívka: K35iN (kesin, nebo kéša)
Jazyk: CZ a mírně Deutsch
Mikrofon: ANO
Datum narození: 03.08.1990.
Oblíbená funkce: medik, řidič, pilot, osamělí vlk..
Proč se chci přidat: Chci zkusit coop s profíky Smile
Co očekávám: Zábavu..
Něco málo o mě: Pracuji v nepřetržitém provoze, ve směnosti na krátký-dlouhý týden, takže jsem každý druhý víkend v práci..

Odpověď v soukromé zprávě - Griffen

PŘIHLÁŠKY ZDE! - Stránka 2 Paijat10
Návrat nahoru Goto down
maxa213




Počet příspěvků : 1


PŘIHLÁŠKY ZDE! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: PŘIHLÁŠKY ZDE!   PŘIHLÁŠKY ZDE! - Stránka 2 Icon_minitimeSun May 25, 2014 7:22 pm

_____________PŘÍHLÁŠKA________________
Jméno: Anton
Příjmení: Astrejko
Přezdívka: Max/Demon
Jazyk: CZ popřípadě RU
Mikrofon: ANO
Datum narození: 3.2.1998
Oblíbená funkce: Rifleman,Sniper
Proč se chci přidat: chci se přidat poněvadž bych chtěl zažit nákou taktickou teamovou hru a také bych se rad zlepšil v armně
Co očekávám: očekávam to že si užijeme a nebudeme se nudit
Něco málo o mě: je mi 15 let bydlím v Praze a mam rád hry tohoto tipu Smile

Odpověď v soukromé zprávě - Griffen
Návrat nahoru Goto down
Denny




Počet příspěvků : 1


PŘIHLÁŠKY ZDE! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: PŘIHLÁŠKY ZDE!   PŘIHLÁŠKY ZDE! - Stránka 2 Icon_minitimeFri Jun 20, 2014 7:03 pm

PŘÍHLÁŠKA________________
Jméno: Daniel
Příjmení: Srp
Přezdívka: Denny
Jazyk: CZ
Mikrofon: ANO
Datum narození: (11.8.1997)*
Oblíbená funkce: Sniper, ale jsem schopný obsluhovat jakoukoli pěchotní funkci.
Proč se chci přidat: Hledám kvalitní a stálé hráče ArmA. Miluji kooperativní mise.
Co očekávám: Výcvik, který by mě naučil pravé a reálné praktiky boje.
Něco málo o mě: Nemám problém plnit rozkazy a poslouchat velitele.

Odpověď v soukromé zprávě - Griffen
Návrat nahoru Goto down
WillykCZ




Počet příspěvků : 1


PŘIHLÁŠKY ZDE! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: PŘIHLÁŠKY ZDE!   PŘIHLÁŠKY ZDE! - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jun 28, 2014 10:37 am

_______PŘÍHLÁŠKA_________

Jméno: Marek
Přijmení: Živnůstka
Přezdívka: WillykCZ
Jazyk: CZ
Mikrofon: Ano
Datum narození: 29.8.1998
Oblíbené funkce: Střelec, Medik nebo jakákoliv pěchotní funkce
Proč se chci přidat: Nebaví mě hrát jen z AIčkama a hledám nějáké spoluhráče :-)
Co očekávám: Týmovou práci a pořádnou taktiku v boji a možnost zahrát si tuto hru s více lidma
Něco málo o mě: Jsem z Jihlavy, hraju všechny druhy her na PC a taky fotbal.

Odpověď v soukromé zprávě - Griffen
Návrat nahoru Goto down
Marek




Počet příspěvků : 1


PŘIHLÁŠKY ZDE! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: PŘIHLÁŠKY ZDE!   PŘIHLÁŠKY ZDE! - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jun 30, 2014 1:48 pm

Jméno: Lukáš
Příjmení: Marek
Přezdívka: marekgeorg
Jazyk: CZ
Mikrofon: ANO
Datum narození: 09.12.1986
Oblíbená funkce: řidič,pilot,raketometčík,kulometčík,ženista
Proč se chci přidat: hraní army 3 osamotě mě už nebaví a rád bych zkusil v lepší komunitě
Co očekávám: nové zážitky z hraní army
Něco málo o mě: nemívám moc volnýho času kvůli práci,ale když už sem u kompu tak hraju co to dá

Odpověď v soukromé zprávě - Griffen

PŘIHLÁŠKY ZDE! - Stránka 2 Paijat10
Návrat nahoru Goto down
Standa




Počet příspěvků : 1


PŘIHLÁŠKY ZDE! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: PŘIHLÁŠKY ZDE!   PŘIHLÁŠKY ZDE! - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jul 02, 2014 10:01 pm

Meno: Stanislav
Priezvisko: Malý
Prezívka: [XxX]Viper[XxX]
Jazyk: SK
Mikrofon: ANO
Dátum narodenia: 1.12.2000
Obľúbená funkcia: Strelec,Medic,Pilot
Prečo sa chcem pridať: Chcel by som spoznať nových ľudí na hranie Army alebo hranie Army 3 alebo Army 2 osamote to nebolo ono ľudia Vás nepočúvali čo hovoríte alebo hovoreli jazykom ktorým som nerozumel (napr: Franzúsky,Španielsky...). Tak som sa dozvedel o tejto skupine tak som sa chel pridať k ním
Čo očakávam: Nové veci ktoré môžem zažiť a veľa zážitkou z hry ktorú som ešte nezpoznal
Niečo málo o mne: Som ešte mladý ale niesom rozmaznaný a viem chápať ľudí a nevysmievať sa im ked niečo urobia zle alebo majú nejakú chorobu

Odpověď v soukromé zprávě - Griffen

PŘIHLÁŠKY ZDE! - Stránka 2 Zamatn10
Návrat nahoru Goto down
Ramiel




Počet příspěvků : 1


PŘIHLÁŠKY ZDE! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: PŘIHLÁŠKY ZDE!   PŘIHLÁŠKY ZDE! - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jul 05, 2014 3:31 pm

_____________PŘÍHLÁŠKA________________
Jméno: Jakub
Příjmení: Plaskura
Přezdívka: Ramiel
Jazyk: CZ
Mikrofon: ANO
Datum narození: 02.12.1991
Oblíbená funkce: návodčí, zdravotník (a v podstatě jakákoliv jiná pěchotní podpůrná funkce)
Proč se chci přidat: Byl jsem člen jedné zahraniční mil-sim jednotky, ale z časových důvodů jsem musel odstoupit (hlavní operace se prováděli v noci z neděle na pondělí okolo 02:00 v noci) proto jsem hledal něco v přijatelném časovém pásmu a narazil jsem na 505.skss kde by stejný časový problém neměl vzniknout a také je zde výhoda rodného jazyka
Co očekávám: samozřejmě, že je to stále jen hra a hry hrajeme aby jsme se bavili, ale také očekávám seriozní mil-sim přístup a stejně smýšlející kolegy a bratry ve zbrani
Něco málo o mě: Mám celkem dost volného času, také se věnuji tvorbě webových stránek, také jsem se kdysi věnoval tvorbě videí, takže bych mohl nabídnout případnou pomoc při nějaké video-prezentaci 505.

Odpověď v soukromé zprávě - Griffen
Návrat nahoru Goto down
Sato

Sato


Počet příspěvků : 1


PŘIHLÁŠKY ZDE! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: PŘIHLÁŠKY ZDE!   PŘIHLÁŠKY ZDE! - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jul 07, 2014 4:05 pm

_____________PŘÍHLÁŠKA________________
Jméno: Jarda
Příjmení: *
Přezdívka: Sato
Jazyk: CZ
Mikrofon: ANO
Datum narození: DD.MM.1982
Oblíbená funkce: zvěd-diverzant-sniper, pilot
Proč se chci přidat: Rád bych zde našel fajn komunitu lidí a strávil s nimi hromadu příjemně propařených hodin/dní/měsíců/let What a Face  Dále se těším, že se dozvím spoustu nových věcí jak se zlepšit nejen v armě a že si posunu zážitek z hraní army na nový level (opravdový milsim jsem nikdy nehrál a láká mě to).
Co očekávám: příjemně strávený čas s fajn lidmi, příjemnou kvalitní dospělou hru
Něco málo o mě: hry hraju už přes 20 let, absolvent zákl.voj. služby v poddůstojnické hodnosti pirat , týmový hráč, milovník army, co se týká času tak vzhledem k mé práci/aktivitám nejsem schopen bohužel vždy dopředu odhadnout časovou náročnost daného dne, ale vždy dám vědět pokud by se mi nedařilo dorazit včas a rád se zúčastním každé akce pokud to bude v mých silách.
Děkuji Smile

Odpověď v soukromé zprávě - Griffen

PŘIHLÁŠKY ZDE! - Stránka 2 Paijat10
Návrat nahoru Goto down
Kolombus




Počet příspěvků : 1


PŘIHLÁŠKY ZDE! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Přihlášky ZDE!!   PŘIHLÁŠKY ZDE! - Stránka 2 Icon_minitimeFri Jul 11, 2014 9:09 pm

_____________PŘÍHLÁŠKA________________
Jméno: Tomáš
Příjmení:* -
Přezdívka: Kolumbus
Jazyk: (CZ/SK)* CZ
Mikrofon: (ANO/NE)*Ano
Datum narození: (DD.MM.RRRR)*xx.xx.1999
Oblíbená funkce:Pilot transportíno vrtůlníku, recon- jak pozorovatel tak i odstřelovač, Medic (jakákoliv funkce kromě stíhače)
Proč se chci přidat: * Protože se chci zúčastnit zorganizovaného klanu/týmu, s kterým si užiji hrát tak báječnou realistickou hru.
Co očekávám: * Čekám týmovou spolupráci a schopný tým, který dokáže všechno obrátit k úspěchu. Ale hlavně zábavu z hraní. Možnost pořízení snímků při hře, které bych potom dal na Youtube.
Něco málo o mě: Na to, že je mi 15 let mám úctyhodnou morálku, která by neměla být při hraní překážkou. Už jsem patřil k několika klanům, kteří byli spíše Britské.
Jsem velmi velký fanoušek těchto realistických her.

Odpověď v soukromé zprávě - Griffen

PŘIHLÁŠKY ZDE! - Stránka 2 Paijat10
Návrat nahoru Goto down
Suchos




Počet příspěvků : 1


PŘIHLÁŠKY ZDE! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: PŘIHLÁŠKY ZDE!   PŘIHLÁŠKY ZDE! - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jul 20, 2014 2:41 pm

____________PŘÍHLÁŠKA________________
Jméno: Ladislav
Příjmení: Suchánek
Přezdívka: Suchoš
Jazyk: Cz
Mikrofon: ANO
Datum narození: xx.xx.1992
Oblíbená funkce: Střelec, sniper, pilot(heli)
Proč se chci přidat: Chci si zahrát s partou lidí, od které se můžu něco naučit a pořádně si užít hru.
Co očekávám: Pohodové hraní.
Něco o mě: Hry už hraju X let, spíše onlinovky, v Arme jsem úplný začátečník.

Odpověď v soukromé zprávě - Griffen
Návrat nahoru Goto down
Tomík




Počet příspěvků : 1


PŘIHLÁŠKY ZDE! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: PŘIHLÁŠKY ZDE!   PŘIHLÁŠKY ZDE! - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jul 20, 2014 3:29 pm

_____________PŘÍHLÁŠKA________________
Jméno:Tomáš
Příjmení:Pokorný
Přezdívka:Tomík
Jazyk:CZ
Mikrofon:ANO
Datum narození: 10.3.2000
Oblíbená funkce:Pilot,velitel tanku
Proč se chci přidat:Chci si pořádně zahrát Armu  
Co očekávám:Super komunitu
Něco málo o mě:Arma III je moje nejoblíbenější hra vůbec

Odpověď v soukromé zprávě - Griffen

PŘIHLÁŠKY ZDE! - Stránka 2 Zamatn10
Návrat nahoru Goto down
Majkl




Počet příspěvků : 1


PŘIHLÁŠKY ZDE! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: PŘIHLÁŠKY ZDE!   PŘIHLÁŠKY ZDE! - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jul 20, 2014 6:18 pm

Jméno: Michal
Příjmení: Kantor
Přezdívka:Majkl
Jazyk: cz
Mikrofon: ano
Datum narození: 21.8.1987
Oblíbená funkce: Pilot, Specialni jednotky
Proč se chci přidat: Arma mě baví, rád si jí zahraju s dobrou partou lidí...
Co očekávám: Organizovaný boj
Něco málo o mě: Armu hraju uz od flashpointu, nikdy me zadna hra vice nezaujala, jsem rad ze tady muzu byt :-)

Odpověď v soukromé zprávě - Griffen
Návrat nahoru Goto down
Nebukadnesar




Počet příspěvků : 1


PŘIHLÁŠKY ZDE! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: PŘIHLÁŠKY ZDE!   PŘIHLÁŠKY ZDE! - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jul 22, 2014 6:21 pm

Jméno: Jankowski
Příjmení:
Přezdívka: Jankowski
Jazyk: SK/PL/DE/EN
Mikrofon: ANO
Datum narození: 73
Oblíbená funkce: Medic,Podpora,Sniper, Pilot (Heli,Jet)
Proč se chci přidat: Kamarat hra s vami a ze nasa komunita od casu Bf2142 a 3 sa venuje viac Diablo a WOT, hladam lidi na timovu hru FPS.
Co očekávám: tímovu hru, skvelu komunitu, napinave akcie, misie, hodiny vybornej zabavy,
Něco málo o mě: Hram hry od casu Sinclair a Commodore, hral som za Omega Combat Squad CZ BF2142 po rozpade za CSFT. Armu hraju od DAY-Z Mod a baví me čím dál víc, nakolko do Army 3 potreba dobru partu lidi žeby si vychutnať v plni hru, doufam že tu ju najdu Smile.
THX

Odpověď v soukromé zprávě - Griffen
Návrat nahoru Goto down
Vojta_




Počet příspěvků : 1


PŘIHLÁŠKY ZDE! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: PŘIHLÁŠKY ZDE!   PŘIHLÁŠKY ZDE! - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jul 31, 2014 7:31 pm

Jméno: Vojtěch
Příjmení: Hájek
Jazyk: CZ
Mikrofon: ANO
Datum narození: 13.6. 1991
Oblíbená funkce: Střelec, kulometčík, ženista, zdravotník
Proč se chci přidat: Baví mě arma a rád bych si zahrál s živými spoluhráči a s lidmi co maji stejnou zálibu jako já.
Co očekávám: týmovou hru, taktiku, zábavu
Něco málo o mě: Je mi 23. Mám rád vojenskou tématiku at už z historie nebo ze současnosti. Arma je má oblíbená herní serie. Co se ovládání a prvků v armě týče tak nejsem nováček, hraji od flashpointa nicméně nemám příliš zkušeností s online hraním army. S tímto jsem bohužel zůstal u ofp. Rád bych se přiučil a zase si pořádně zahrál s dobrou partou lidí.

Odpověď v soukromé zprávě - Griffen
Návrat nahoru Goto down
Jarda2238




Počet příspěvků : 1


PŘIHLÁŠKY ZDE! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: PŘIHLÁŠKY ZDE!   PŘIHLÁŠKY ZDE! - Stránka 2 Icon_minitimeSat Sep 27, 2014 9:21 pm

Jméno: Jarda
Příjmení: Swimmer
Přezdívka:švára
Jazyk: (CZ/SK): CZ
Mikrofon: (ANO/NE): ANO
Datum narození: (DD.MM.RRRR): 04.04.1989
Oblíbená funkce: rifleman, sniper
Proč se chci přidat: kouzlo army je v MP, zvlášť kvalitní COOP, tak proč to nezkusit
Co očekávám: zábavu
Něco málo o mě: pracující, studující, hledám vyžití o víkendech, abych nelítal po hospodách Very Happy
Návrat nahoru Goto down
johnkozak




Počet příspěvků : 1


PŘIHLÁŠKY ZDE! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: PŘIHLÁŠKY ZDE!   PŘIHLÁŠKY ZDE! - Stránka 2 Icon_minitimeMon Nov 10, 2014 4:04 pm

Filipsons napsal:
Momentálně je nábor nováčků stopnut.


_____________PŘÍHLÁŠKA________________
Jméno:Miroslav
Příjmení:Svačina
Přezdívka:koyot
Jazyk: (CZ/SK):CZ
Mikrofon:(ANO/NE):ANO
Datum narození: (DD.MM.RRRR):15.08.1987
Oblíbená funkce:Střelec,odstřelovač
Proč se chci přidat:Zažit týmovou spolupráci a reálnou akci v boji a ne jen tak pobýhat a bezhlavně střilet
Co očekávám:skvěle naplanované akce a dobrej tým lidí kolem sebe
Něco málo o mě:Armu 3 mám rád..baví me realný simulator boje.Už se nemůžu dočkat nějaké pořádné akcičky Wink

________________________________________
Pole označené * jsou povinné.
Přihlášky můžete posílat do PM, nebo přímo sem do topicu.

PŘIHLÁŠKY ZDE! - Stránka 2 Paijat10
PŘIHLÁŠKY ZDE! - Stránka 2 Zamatn10
Návrat nahoru Goto down
Dreik




Počet příspěvků : 1


PŘIHLÁŠKY ZDE! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: PŘIHLÁŠKY ZDE!   PŘIHLÁŠKY ZDE! - Stránka 2 Icon_minitimeSun Nov 16, 2014 6:57 pm

Jméno:Honza
Příjmení:------
Přezdívka:Dreik
Jazyk:CZ
Mikrofon:ANO
Datum narození: 01.07.1989
Oblíbená funkce:Engineer
Proč se chci přidat: Už mě nebaví se toulat v Armě sám tak hledam dobrou komunitu lidí co dokaže hru zpříjemnit a hlavně oživit
Co očekávám: Naučit se lépe hrat Armu samozřejmě zábavu a odreagování
Něco o mě : Chodím do práce ranni odpolední a když nepracuju jsem na kompu nebo si užívám s přáteli Smile
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





PŘIHLÁŠKY ZDE! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: PŘIHLÁŠKY ZDE!   PŘIHLÁŠKY ZDE! - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
PŘIHLÁŠKY ZDE!
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ArmA 3 - COOP MILSIM :: COOP :: NÁBOR-
Přejdi na: