ArmA 3 - COOP MILSIM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PříjemHledatRegistracePřihlášení
TeamSpeak


193.192.58.178:9996
Play With Six
Bannery

http://www.armaseries.cz

International fansite covering the Arma series - Armaholic.com 

 Kariéra u 505.skss

Goto down 
AutorZpráva
štofi
des.
štofi

Hodnost : Rotný
Označení : CHARLIE-1
Počet příspěvků : 44

505.skss
Ocenění: Ženista
Účast: Stratis
Operace: Srdcový král
nic
nic
Schopný radista

Kariéra u 505.skss Empty
PříspěvekPředmět: Kariéra u 505.skss   Kariéra u 505.skss Icon_minitimeSun Jun 08, 2014 6:57 pm

Kariéra u 505.skss Karier11


Neváhejte a přidejte se k 505. skupině speciálních sil. Zabýváme se realistickým hraním hry ARMA 3. Zaručujeme přátelskou komunitu, server s dostatečným místem pro účely misí a tréningů, mnoho schopných mission makerů, vlastní uniformy, vozidla a mnoho dalších.

Podáním přihlášky kariéra virtuálního vojáka začíná. Po vyhodnocení přihlášky personalistou, jste pozváni na osobní pohovor, kde dojde k podrobnější dohodě o nástupu k aktivní virtuální službě. Pokračujete absolvováním V.P.P.Z. Po jeho ukončení jste přiřazen do zkušební služby, při které jste odlišen hodností vojín. Zde se testuje, zda-li členství myslíte vážně a jste schopni  v rozumné míře docházet na pravidelné hry. Po absolvování určitého počtu oficiálních misí jste po dohodě důstojníků přeřazeni na hodnost svobodník. Nyní jste již plnohodnotným členem a nic vám nebrání v tom, aby jste u nás pokračovali v kariérním postupu. S vyšší hodností však přibývá i zodpovědnost. Jste zodpovědní za svůj tým. Jste povinni si nastolit pořádek a řád. Na druhou stranu se vám otvírá možnost dynamicky ovlivnit průběh operace, avšak vše v rámci rozkazů nadřízeného. Kariérní postup je však omezen v reálném rozsahu naší skupiny. Nikdy tedy nedocílíte nereálně vysokých hodností. Z toho se odvíjí i postupné zpomalování případných povýšení.

V týdnu probíhají vždy dvě oficiální akce. Jejich program je vždy předem znám. Může se však stát, že bude počet oficiálních akcí odlišný. V takovém případě je změna hlášena MINIMÁLNĚ týden dopředu. Veškeré oficiální akce (mise, tréningy) jsou závazné. Pro člena 505. to tedy znamená, že se musí dostavit, nebo může v průběhu týdne oznámit pádný důvod své nepřítomnosti. Omluvy však musí hlásit s dostatečným předstihem, aby mohlo dojít ke korekci misí. Tento pádný důvod napíše do komentáře k misi buď zde na FÓRU, nebo na FACEBOOKU. V případě neomluvené absence je provedena bezpodmínečná degradace hodnosti. V případě degradace hodnosti vojín dojde k automatickému vyhození.  Toto pravidlo platí pro všechny členy s výjimkou velitele Filipa. Formou odvoláním se hodnost nenavrací.

Je zde nutností si uvědomit, že se zde nejedná pouze o vás. Jsme skupina lidí vzájemně na sobě závislá. Berte tedy striktní postup vážně, stejně jako například u docházení do práce.

V případě vyhození z důvodu neomluvené absence se vám možnost hraní s námi neuzavírá. Po žádosti jste opět přidán mezi aktivní členy. Svou kariéru však začínáte opět od nuly!
Návrat nahoru Goto down
 
Kariéra u 505.skss
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ArmA 3 - COOP MILSIM :: COOP :: 505.skss-
Přejdi na: