ArmA 3 - COOP MILSIM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
TeamSpeak


193.192.58.178:9996
Play With Six
Bannery

http://www.armaseries.cz

International fansite covering the Arma series - Armaholic.com



 

 6.12.2014

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
štofi
des.
štofi


Hodnost : Rotný
Označení : CHARLIE-1
Počet příspěvků : 44

505.skss
Ocenění: Ženista
Účast: Stratis
Operace: Srdcový král
nic
nic
Schopný radista

6.12.2014 Empty
PříspěvekPředmět: 6.12.2014   6.12.2014 Icon_minitimeSat Dec 06, 2014 7:51 pm

Zdravím všechny virtuální bojovníky!

Rád bych zde zveřejnil jeden svůj projekt. Vzhledem k tomu, že mi začala ARMA celkem chybět, rozhodl jsem se zorganizovat takovou menší skupinu. Jedná se o uskupení 14. mechanizovaná četa.

O co se jedná?
Jedná se o skupinu vojáku zabývající se jen a pouze výhradně obrněnou technikou a technikou jako takovou. Už od počátků ARMY mám k těmto skupinám armád nejvíce vztah a proto jsem se rozhodl zkusit zorganizovat skupinu lidí, co by tuto mou vášeň k těžkým bojovým strojům sdíleli.
Tato skupina však nefunguje tak, jak je u klanů známo. Pro samotný boj totiž není samostatná! Členové této čety budou pouze posádkáři, opraváři a drobný zabezpečovací personál.

K čemu to jako je?
Jde mi o to, že vím, jak takové posádky a řidiči v misích fungují. Samotná nulová profesionalita, nedodržování základních taktik a nesmyslné využívání techniky v misích. Díky této četě, která se bude soustředit výhradně na příslušný výcvik, bych rád docílil toho, aby cooperativní boj konečně získal ten masivní rozměr, který nám samotná hra umožňuje.

Jak to bude fungovat?
Byl bych velice rád, kdyby to fungovalo následovně. Libovolný z CZ/SK klanů nám předá požadavek na spolupráci v jejich misi. My se potom v jejich misi budeme starat o transport posádek do boje, palebnou podporu, logistickou podporu a jiné. Naši členové nebudou vyhledávat bezprostřední boj a tak se nám bude běžně stávat, že budeme např. v misích pouze zásobovat předsunuté jednotky municí ajn. Díky využívání všeobecných signálů a pravidel radiové komunikace bude komunikace mezi vojáky a vozidly zcela bezproblémová.

Že vám to přijde jako nuda?
Napadne-li vás tato myšlenka, tak právě Vás nehledáme. Hledáme totiž pouze klidné členy, které tato forma podpory boje a spolubojovníků baví.

6.12.2014 Znak1411

Název skupiny je na počest výročí bojů Československé samostatné obrněné brigády v Dunkerque *1944*

Více se dozvíte ZDE


Naposledy upravil štofi dne Mon Dec 22, 2014 5:41 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Filipsons
nrtm.
Filipsons


Hodnost : Nadrotmistr
Označení : ALPHA-1
Počet příspěvků : 33

505.skss
Ocenění: Velitel
Účast: Stratis
Operace: Srdcový král
Operace: Pikový král

6.12.2014 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 6.12.2014   6.12.2014 Icon_minitimeSun Dec 21, 2014 12:58 pm

To se mi líbí, zní to zajímavě. Asi ne jako stálý člen, ale rád bych doplňoval posádku.
Návrat nahoru Goto down
https://505skss.forumczech.com
 
6.12.2014
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» 3.6.2014
» 30.4.2014
» 27.4.2014
» 26.4.2014
» 15.5.2014

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ArmA 3 - COOP MILSIM :: COOP :: Novinky-
Přejdi na: