PříjemHledatRegistracePřihlášení
TeamSpeak


193.192.58.178:9996
Play With Six
Bannery

http://www.armaseries.cz

International fansite covering the Arma series - Armaholic.comShare
 

 Takistan - COOP Kampaň - 4 - Operace blesk

Goto down 
AutorZpráva
GriffenHodnost : Desátník
Počet příspěvků : 11

505.skss
Schopný radista

Takistan - COOP Kampaň - 4 - Operace blesk Empty
PříspěvekPředmět: Takistan - COOP Kampaň - 4 - Operace blesk   Takistan - COOP Kampaň - 4 - Operace blesk Icon_minitimeSat May 03, 2014 2:55 pm

4 - Operace blesk

Takistan - COOP Kampaň - 4 - Operace blesk 30ldpfk

Situace
Během vykládání poslední přepravky se zásobami jídla a posledního sudu s pitnou vodou byl sestřelen, poblíž vesnice Chaman, náš vrtulník se 2ma piloty a 4mi civilisty, které jsme potřebovali přepravit na jižní letiště. Právě jednotka, která vykládala zásoby ve vesnici Shukurkalay byla nejblíž a proto měla za úkol místo havárie zajistit. I přes plnou podporu ozbrojeného greyhawku a panduru se jim to zřejmě nepodařilo. Poslední a jediné informace, které jsme dostali, byly, že se v oblasti nachází velké množství nepřátelských jednotek a že se zde nachází také íránské speciální jednotky CSAT a blíže neurčený, vysoce postavený velitel, kterého naše jednotky zabily. Piloti byli i s civilisty popraveni. Celá jednotka se už více jak 30 minut nehlásí.

Mise
Vaším primárním úkolem je zjistit, co se stalo s jednotkou a pandurem, která vyjela na pomoc pilotům a civilistům sestřeleného vrtulníku a zajistit veškeré tajné dokumenty, které v oblasti najdete. Před tím bude nutné zničit statické AA, které je vyznačené na mapě. Vaším sekundárním úkolem je dopravit zpět na základnu HEMTTy, které se nachází ve vesnicích vyznačených na mapě.

Provedení
Tým odstřelovačů se nachází 1,5 km severně od vesnice Chaman. Zbytek jednotky začíná na základně. Co nejrychleji se vybavte a dostaňte se do oblasti vesnice Chaman a zjistěte informace o naší jednotce, která se nehlásí. Poté se pokuste vyfotografovat zastřeleného velitele CSAT, který by se měl nacházet v blízkosti civilistů. Také zajistěte veškeré dokumenty, které v okolí naleznete. AA hrozbu by měl zlikvidovat tým odsřelovačů dřív, než se dostanete na místo. Do oblasti se můžete dopravit buď auty na základně, nebo vás může vyložit pilot na kterémkoliv místě, které uznáte za vhodné. Pro přepravu můžete využít vše, co je na základně. Piloti vás poté můžou podporovat vrtulníkem WY-55 Hellcat, který máme vypůjčený od místních ozbrojených složek. HEMTTy dopravíte zpět buď po silnici, nebo se o to postarají piloti. Podle posledních satelitních snímků v oblasti hlídkují jak talibanské jednotky, tak íránské speciální jednotky CSAT. Proto buďte maximálně obezřetní!
Návrat nahoru Goto down
 
Takistan - COOP Kampaň - 4 - Operace blesk
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ArmA 3 - COOP MILSIM :: COOP :: Mise-
Přejdi na: